czartoryska-350

Warszawa, 1.12.2011r
Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny

Wyróżnienie na Gali Wolontariatu

Niezwykłym zaszczytem było dla mnie specjalne wyróżnienie, które wręczyła mi Komisarz Unii Europejskiej - Kristalina Georgieva.

Niemniej miłe było spotkanie z Panią Jadwigą Czartoryską - Prezesem Fundacji Orange.

W tym miejscu chciałbym podziękować każdej osobie, która pomogła mi w dojściu do tego etapu mojego życia. Zwłaszcza, chciałbym wyrazić wdzięczność moim Rodzicom. Trwają Oni przy mnie w tych zwyczajnych, czasem niełatwych dniach.

Tak mało zauważana jest ta powszedniość, lecz bez niej nie byłoby tak pięknych i cennych chwil. Są one dla mnie dużym umocnieniem i potwierdzeniem, że warto ?spalać się? dla innych ludzi, aby ofiarować im odrobinę światła i ciepła...

relacja-na-razem-350

 

Więcej informacji, filmy i zdjęcia dostępne są
m.in. na:

Gala Wolontariatu 2011

To było święto wolontariuszy 

 

gala 

dyplom

dyplom_uznania

 

Dodaj komentarz

Komentarze  
0 #9 Marcin 2011-12-24 12:18
Witaj!
Dziękuję za życzenia!
Gratuluję wyróżnienia, jesteś niesamowitym człowiekiem, pomagasz innym choć sam jej potrzebujesz. Dzięki tobie zrozumiałem wiele ważnych spraw. Twoje słowa dodają mi sił i wlewają nadzieję do serca.
Radosnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i udanego Nowego Roku!!!
Cytować
0 #8 Marcin 2011-12-24 12:17
Witaj!
Dziękuję za życzenia!
Gratuluję wyróżnienia, jesteś niesamowitym człowiekiem, pomagasz innym choć sam jej potrzebujesz. Dzięki tobie zrozumiałem wiele ważnych spraw. Twoje słowa dodają mi sił i wlewają nadzieję do serca.
Radosnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i udanego Nowego Roku!!! :-)
Cytować
0 #7 Reggi 2011-12-22 14:22
Witam!
Dziekuję za zyczenia i GRATULUJĘ zasużonego wyróżnienia!!!
Dziękuję również za to, że JESTEŚ i pomagasz takim "niby zdrowym"(na ciele), a jednak "ciężko chorym" (na duszy). Jestem tego żywym przykadem.
Blogoslawionego Nowego Roku
REggi
Cytować
0 #6 Reggi 2011-12-22 14:14
Witam i serdecznie dziekuję za zyczenia!
Gratuluję dużego wyróżnienia, które należy sie tylko nielicznym i WYJĄTKOWYM ludziom - jetseś po prostu PRAWDZIWYM CZOWIEKIEM tak jak nasz ukochany Papiez Jan PaweII.
Serdecznie dziękuję za udzieloną mi pomoc duchową. Między innymi to poprzez twoje sowa i twoja postawę zmieniam sposób postrzegania TEGO ŚWIATA . Bogu niech będą dzięki!!!
Radosnych Świąt i bogosąwionego Nowego Roku
Cytować
0 #5 Olimpia 2011-12-21 21:35
:-) Drogi Jacku wszystkiego najlepszego dużo radości oraz bardzo dużo sił i chęci do dalszej pracy być mógł pomagać dobrym kochanym sercem innym
Cytować
0 #4 Aga 2011-12-21 20:46
Super!!!Gratuluję!!!!Widać efekty Twojej ciężkiej pracy-bo wolontariat to sia i bezinteresowna pomoc czasami jedyna....dużo wytrwaości a się dadzą Ci ludzie, którym pomagasz!!!!!
Sciskam i życzę radosnych Świąt!!!!
Cytować
0 #3 Bożena 2011-12-21 19:31
Wielkie GRATULACJE!
Życzę Ci dużo siły i chęci do dalszej pracy, tak bardzo potrzebnej innym, by nigdy nie dopadały Cię chwile zwątpienia.
By the way ;-) spokojnych, radosnych, refleksyjnych Świąt Bożego Narodzenia i samych pomyślności w 2012 Roczku ;-)
Cytować
0 #2 Maria 2011-12-21 19:00
Kochany Jacku, serdecznie dziekuje Tobie za
zyczenia swiateczne a jeszcze serdeczniej gratuluje
na te wyröznienia!! Jestes wzorem dla czlowieczenstwa i milosci w Bozym sensie, milosci do blizniego. Dziekuje Tobie za twe trudy i czyny i poswiecenia!! Zyczymy Tobie i Twej calej rodzinie i Twym znajomym i podopiecznym wesolych i blogoslawionych Swiat Bozego Narodzenia oraz szczesliwego Nowego Roku 2012
Cytować
0 #1 Krystyna 2011-12-21 16:43
Kochany Jacku, gratuluję Ci Twojej wspaniałej postawy. Mnie w oku łezka się zakręciła, czytając to . Jesteś przykładem dla innych i oby z tego inni skorzystali. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, życząc Ci, byś te Święta Bożego Narodzenia przeżył w wielkiej radości, czerpiąc siłę z Jezusa Narodzonego, i by Ci Pan Jezus błogosławił każdego dnia, :)
Cytować